Z Legii Warszawa do Widzewa Łódź

2024-06-19 14:42:56; Aktualizacja: 4 tygodnie temu
Z Legii Warszawa do Widzewa Łódź
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Kuba Seweryn

Widzew Łódź będzie miał nowego zawodnika w postaci Marcela Krajewskiego. Defensor jeszcze w tym tygodniu zamieni Legię Warszawa na zespół Daniela Myśliwca - informuje Kuba Seweryn.

Widzew Łódź przed nowym sezonem rozglądał się za nowym lewym defensorem. Pozyskanie gracza na tę pozycję było celem jeszcze kilka miesięcy temu, ale w zimie misja nie zakończyła się sukcesem. Teraz jednak drużyna prowadzona przez Daniela Myśliwca dopnie swego.

Tak, jak informowały w ostatnich dniach media, nowym piłkarzem czterokrotnego mistrza kraju zostanie Marcel Krajewski. Przed nim testy medyczne, a po nich złoży parafkę pod umową.

Do Widzewa trafi w ramach definitywnego transferu, ale jego poprzedni klub, czyli Legia Warszawa, zastrzegł sobie klauzulę wykupu tego piłkarza. Szczegóły nie są tu jednak znane.

19-latek ma za sobą bardzo dobry okres w barwach Znicza Pruszków, gdzie szlifował formę pod okiem Mariusza Misiury. Ten chciał go sprowadzić ze sobą do Wisły Płock, ale ostatecznie strony nie doszły do porozumienia. Inne kluby również ostrzyły sobie zęby na juniorskiego reprezentanta Polski, jednak ten uznał, że Łódź to najlepsze miejsce do rozwoju.

Krajewski, który jest związany z Legią Warszawa od 2018 roku, rozegrał w poprzednim sezonie na zapleczu Ekstraklasy łącznie 36 spotkań, a w nich może pochwalić się golem i asystą.