Zaawansowane rozmowy Możdżenia. Zagraniczny transfer na dniach!

Zaawansowane rozmowy Możdżenia. Zagraniczny transfer na dniach!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: KotaSport

Mateusz Możdżeń wkrótce może spróbować swoich sił za granicą, a konkretnie w sofijskim CSKA.

W dotychczasowej karierze pomocnik nie zdecydował się jeszcze na zagraniczny transfer, ale w najbliższych dniach może to ulec zmianie. Według informacji podawanych przez „KotaSport”, Polak znalazł się na celowniku CSKA, występującego w Sofii. „Czerwoni” podchodzą do transferu 27-latka bardzo poważnie i starają się sfinalizować transakcję jak najszybciej to możliwe.

Zgodnie z doniesieniami wspomnianego źródła negocjacje między stronami znajdują się już w zaawansowanej fazie. W tym tygodniu mają się odbyć kolejne rozmowy, których celem będzie ustalenie wszelkich szczegółów operacji oraz indywidualnego porozumienia zawodnika z nowym pracodawcą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Możdżeń w ciągu najbliższych kilku dni może oficjalnie przenieść się do Bułgarii.

CSKA woli dmuchać na zimne i jest przygotowane na ewentualne niepowodzenie rozmów. Dyrektorzy klubu jeżdżą po Europie i prowadzą negocjacje w sprawie różnych piłkarzy, ale na ten moment do właśnie sprawa Możdżenia ma pierwszeństwo.

27-latek urodził się w Warszawie, a swoje pierwsze kroki z piłką stawiał w tamtejszym Ursusie. Później trafił do szkółki Amiki Wronki, a następnie do Lecha Poznań, w którym debiutował w zawodowym futbolu. Dla „Kolejorza” grał w latach 2009-2014, po czym, mimo oczekiwania na zagraniczny transfer, trafił do Lechii Gdańsk. Grał też dla Podbeskidzie Bielsko-Biała, a teraz broni barw Korony Kielce.

Sofijskie CSKA 31 razy świętowało tytuł mistrza Bułgarii (najwięcej w kraju), 20 razy zdobył również krajowy puchar. W zakończonej kampanii drużyna zajęła drugie miejsce w tabeli po rundzie mistrzowskiej, musiała uznać wyższość Łudogorca Razgrad.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy