Zaawansowane rozmowy Możdżenia. Zagraniczny transfer na dniach!

Zaawansowane rozmowy Możdżenia. Zagraniczny transfer na dniach!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: KotaSport

Mateusz Możdżeń wkrótce może spróbować swoich sił za granicą, a konkretnie w sofijskim CSKA.

W dotychczasowej karierze pomocnik nie zdecydował się jeszcze na zagraniczny transfer, ale w najbliższych dniach może to ulec zmianie. Według informacji podawanych przez „KotaSport”, Polak znalazł się na celowniku CSKA, występującego w Sofii. „Czerwoni” podchodzą do transferu 27-latka bardzo poważnie i starają się sfinalizować transakcję jak najszybciej to możliwe.

Zgodnie z doniesieniami wspomnianego źródła negocjacje między stronami znajdują się już w zaawansowanej fazie. W tym tygodniu mają się odbyć kolejne rozmowy, których celem będzie ustalenie wszelkich szczegółów operacji oraz indywidualnego porozumienia zawodnika z nowym pracodawcą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Możdżeń w ciągu najbliższych kilku dni może oficjalnie przenieść się do Bułgarii.

CSKA woli dmuchać na zimne i jest przygotowane na ewentualne niepowodzenie rozmów. Dyrektorzy klubu jeżdżą po Europie i prowadzą negocjacje w sprawie różnych piłkarzy, ale na ten moment do właśnie sprawa Możdżenia ma pierwszeństwo.

27-latek urodził się w Warszawie, a swoje pierwsze kroki z piłką stawiał w tamtejszym Ursusie. Później trafił do szkółki Amiki Wronki, a następnie do Lecha Poznań, w którym debiutował w zawodowym futbolu. Dla „Kolejorza” grał w latach 2009-2014, po czym, mimo oczekiwania na zagraniczny transfer, trafił do Lechii Gdańsk. Grał też dla Podbeskidzie Bielsko-Biała, a teraz broni barw Korony Kielce.

Sofijskie CSKA 31 razy świętowało tytuł mistrza Bułgarii (najwięcej w kraju), 20 razy zdobył również krajowy puchar. W zakończonej kampanii drużyna zajęła drugie miejsce w tabeli po rundzie mistrzowskiej, musiała uznać wyższość Łudogorca Razgrad.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO] Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy