Zagłębie Lubin pozyska Żubrowskiego

Zagłębie Lubin pozyska Żubrowskiego fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Krzysztof Stanowski I Weszło

Jakub Żubrowski będzie kontynuował karierę w Zagłębiu Lubin - informuje Krzysztof Stanowski.

Korona Kielce kilka dni temu potwierdziła, że wygasający kontrakt piłkarza z klubem nie zostanie przedłużony. Żubrowski trafi więc do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Będzie nim Zagłębie. Tym samym 28-latek dalej będzie rywalizował na najwyższym szczeblu. Zgodnie z doniesieniami Stanowskiego prezentację zawodnika zaplanowano na środę.

Żubrowski jest wychowankiem Korony. Defensywny pomocnik rozegrał w jej barwach 106 spotkań (dwa gole, sześć asyst). W ostatnim sezonie wybiegał na murawy Ekstraklasy 28 razy. Przypomnijmy, że kielecki zespół spadł do I ligi.

Przed zadomowieniem się na najwyższym szczeblu Żubrowski ogrywał się w Stali Mielec. W sumie spędził w niej 4,5 roku.

Zagłębie zakończyło rozgrywki 2019/2020 na jedenastym miejscu w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy