Zamieszanie w meczu Raków Częstochowa - Legia Warszawa. „Chciał oszukać sędziego” [WIDEO]

Zamieszanie w meczu Raków Częstochowa - Legia Warszawa. „Chciał oszukać sędziego” [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Legia Warszawa | Canal+ Sport

W 53. minucie starcia Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa doszło do sporego zamieszania. Sędzia Piotr Lasyk przyznał rzut karny dla gospodarzy, ale sędzia Piotr Lasyk zmienił zdanie po dokładnej analizie. „Zawodnik Rakowa chciał oszukać sędziego” - czytamy na profilu stołecznej drużyny.

Z dużej chmury mały deszcz. Hit 28. kolejki Ekstraklasy raczej nie zachwycił, nie obfitując w dogodne okazje strzeleckie z obydwu stron.

Przez długi czas, a konkretniej do 82. minuty, wydawało się, że zawodnicy Legii Warszawa sprawią debiutującemu Gonçalo Feio wymarzony prezent. Marzeń o komplecie punktów pozbawił ich jednak świetny Ante Crnac.

Raków mógł doprowadzić do wyrównania znacznie wcześniej. Rafał Augustyniak starł się we własnym polu karnym z Władysławem Koczerhinem, który runął na murawę. Piotr Lasyk wskazał na rzut karny.

Euforię gospodarzy zmącił sędzia, który postanowił przyjrzeć się jeszcze raz sytuacji. Po ponownych oględzinach anulował decyzję o „jedenastce”.

Sytuacja podzieliła internautów, ale była jasna dla Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy