Zaskakująca przeprowadzka Mierzejewskiego?!

Zaskakująca przeprowadzka Mierzejewskiego?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Jak podaje Sport.pl, Adrian Mierzejewski może przenieść się lada moment do Australii.

Zgodnie z doniesieniami powyższego źródła, o pozyskanie 40-krotnego reprezentanta Polski walczy Sydney FC, które w poprzednim sezonie sięgnęło po mistrzostwo kraju. Co prawda pierwsza oferta Australijczyków została przez 30-latka odrzucona, ale na jego stole wylądowała kolejna propozycja.


Były klub Alessandro Del Piero oferuje Polakowi trzyletni kontrakt. Nie można wykluczyć, że strony dojdą do porozumienia, ale w grze o podpis Mierzejewskiego ma być jeszcze kilka innych klubów.


Wśród drużyn chętnych do zakontraktowania pomocnika mają być głównie Maccabi Hajfa z Izraela oraz Kardemir Karabükspor z Turcji. Zainteresowanie jego osobą wykazują również Konyaspor, Gençlerbirliği oraz Göztepe.


Mierzejewski do 31 lipca jest związany umową z AL Sharjah, którego barwy reprezentował od lata zeszłego roku. W trakcie ostatniego sezonu rozegrał 18 spotkań w ekstraklasie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zdobył w nich trzy bramki, do których dorzucił sześć asyst. Można przypuszczać, że lada moment zadecyduje on o swojej przyszłości, przenosząc się do nowego klubu na zasadzie wolnego transferu.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy