Zbigniew Boniek grzmi po meczu Legii i atakuje prezesa Ekstraklasy: Za dużo myśli o tym, jak załapać się do zarządu PZPN-u

Zbigniew Boniek grzmi po meczu Legii i atakuje prezesa Ekstraklasy: Za dużo myśli o tym, jak załapać się do zarządu PZPN-u fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zbigniew Boniek [Twitter]

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek zabrał głos na temat informacji sugerujących, że Ekstraklasa nie jest skora ku temu, by przełożyć najbliższy ligowy mecz warszawskiej Legii przeciwko Zagłębiu Lubin.

W środę rozgrywane były mecze w ramach 3. kolejki eliminacji Ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań Legia Warszawa mierzyła się na wyjeździe z Dinamem Zagrzeb.

Spotkanie zakończyło się remisem 1-1 i o wszystkim zdecyduje wtorkowy rewanż, który odbędzie się w stolicy Polski.

Zanim jednak do tego dojdzie „Wojskowi” w przeciwieństwie do Dinama Zagrzeb, w sobotę rozegrają swój mecz ligowy z Zagłębiem Lubin.

Niezadowolony z takiego obrotu spraw jest trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz. Swoje zdanie w tej kwestii wyraził też prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

65-latek za pośrednictwem Twittera zaatakował sternika Ekstraklasy Marcina Animuckiego.

„Oczywiście, że Ekstraklasa powinna przełożyć mecz Legii. To sprawa bardzo ważna dla polskiej piłki nożnej. Kolega Animucki tego nie rozumie? A może za dużo myśli o tym, jak załapać się do zarządu PZPN-u, zamiast koncentrować się na tym, za co mu płacą… Jutro zmieni zdanie, jak znam życie…” - stwierdził.

Wtorkowy mecz Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb zacznie się punktualnie o 21:00.

***

Mecz Legii z Zagłębiem ostatecznie ZOSTANIE ODWOŁANY i przeniesiony na bardziej dogodny termin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy