Zbigniew Boniek poddymił w sprawie transferu Mychajło Mudryka. „Polacy stoją na głowie, pomagając Ukrainie...”

Zbigniew Boniek poddymił w sprawie transferu Mychajło Mudryka. „Polacy stoją na głowie, pomagając Ukrainie...” fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zbigniew Boniek [Twitter]

Zbigniew Boniek w osobliwy sposób skomentował transfer Mychajło Mudryka z Szachtara Donieck do Chelsea.

Przez długi czas faworytem do pozyskania Mychajło Mudryka z Szachtara Donieck był Arsenal. „Kanonierzy” złożyli ukraińskiemu klubowi kilka propozycji. 22-latek finalnie nie trafi jednak do lidera Premier League. Na ostatniej prostej wyprzedziła go Chelsea.

„The Blues” osiągnęli porozumienie w sprawie transferu skrzydłowego w ten weekend. Sprawa potoczyła się bardzo szybko, ponieważ piłkarz przebywa już w Londynie. Komunikatu ostatecznie potwierdzającego wielką transakcję można spodziewać się w każdej chwili.

Szachtar może zarobić na swojej gwieździe nawet 100 milionów euro. 70 milionów to kwota gwarantowana, a do tego dochodzą warte 30 milionów bonusy. Nawet nie licząc dodatków, jest to największa sprzedaż w historii ukraińskiego klubu.

Jak skomentował ją Zbigniew Boniek?

„Polacy stoją na głowie, pomagając Ukrainie. Później czytam, że młody piłkarz ma zarabiać ciężkie miliony + jakieś 60/70mln euro za transfer. Hmm, coś mi tutaj nie pasuje…” - napisał były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze.

Jego wpis wywołał spore poruszenie wśród użytkowników serwisu społecznościowego.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy