„Zrezygnowaliśmy z podpisania Balotellego”

„Zrezygnowaliśmy z podpisania Balotellego”
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Football Italia

Prezes Sassuolo przyznał, że mógł zakontraktować Mario Balotellego.

Mario Balotelli powoli przestaje być "młodym, zdolnym", a staje się "niespełnionym talentem". Włoch wciąż jest stosunkowo młody, ale ma ogromne problemy ze znalezieniem klubu. W Liverpoolu nie ma szans na grę, bo w drużynie nie widzi go Jürgen Klopp.

Agent 26-latka robi co może, by znaleźć swojemu klientowi nowego pracodawcę. Kontaktował się z kilkoma zespołami, ale, jak dotąd, nie udało mu się znaleźć chętnego na zakup niesfornego napastnika.

- Mino Raiola oferował nam Balotellego, ale odrzuciliśmy tę ofertę. Chcieliśmy Alejandro Gómeza, lecz Atalanta powiedziała "nie" - poinformował prezes Sassuolo, Giovanni Carnevali. Wcześniej usługami "Super Mario" wzgardziły Bologna i Udinese.

O pozyskanie Włocha stara się Chievo, ale klubu z Werony nie stać na kupno piłkarza, więc w grę wchodziłoby jedynie wypożyczenie. To z kolei nie satysfakcjonuje Liverpoolu. "The Reds" chcą pozbyć się niechcianego zawodnika z listy płac, dlatego zależy im na transferze definitywnym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy