Menadżer Newcastle oskarża zawodnika o celową czerwoną kartkę

Paweł Machitko
Źródło: The Telegraph

John Carver, prowadzący zespół Newcastle United, zdecydował się na wygłoszenie nietypowego komentarza po ósmej porażce z rzędu.

NUFC przegrało na wyjeździe 0-3 z Leicester City, a uwaga wszystkich skoncentrowała się na menadżerze gości, który posądził Mike'a Williamsona o sprokurowanie z premedytacją czerwonej kartki dla siebie. Defensor opuścił boisko w 62' minucie po otrzymaniu drugiego żółtego kartonika za faul na Jamiem Vardym.

- Myślałem, że zrobił to celowo, tak to wyglądało. Piłka została wybita poza boisko - nie było potrzeby ataku na zawodnika. Nie akceptuję takiego zachowania. Teraz opuści dwa mecze.

- W momencie zdarzenia pomyślałem, że taki miał zamiar. Już rozmawiałem z nim na ten temat - zapewnił Carver, nie zdradzając przy tym jednak reakcji piłkarza na oskarżenia.

Newcastle na trzy kolejki przed końcem sezonu Premier League ma zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową i do końca będzie walczyło o utrzymanie. Niezależnie od finiszu rozgrywek już spekuluje się, że bardzo krytykowanego Carvera zastąpi najprawdopodobniej Steve McClaren, w kończącej się kampanii pracujący w Championship w Derby County.

Zobacz ostatnie transfery OFICJALNIE: Drużyny Krystiana Bielika i Michała Helika spadły z ligi Duża kontrowersja w meczu Arsenal - Bournemouth. „Nie mogę w to uwierzyć” OFICJALNIE: Znamy drugiego beniaminka Premier League. Powrót po 22 latach przerwy, wielki sukces młodego menedżera Wieczysta Kraków rozbiła rywala. Znakomita seria trwa [WIDEO] Koniec sezonu dla ważnego zawodnika Górnika Zabrze [OFICJALNIE] 23-krotny mistrz kraju rusza po Dominika Marczuka. Reprezentant Polski zagra w Lidze Mistrzów?! Carlitos opuści Astanę. „To potencjalnie atrakcyjny gracz dla mojej drużyny”