OFICJALNIE: Kadra FC Barcelony na mecz z Osasuną. Rozgrzewka przed finałem Pucharu Hiszpanii

Źródło: FC Barcelona

Xavi, trener FC Barcelony, przedstawił listę piłkarzy powołanych na spotkanie LaLigi z Osasuną.

„Blaugrana” w poprzedniej kolejce hiszpańskiej ekstraklasy rozbiła Real Betis 4:0, a pierwsze minuty po dłuższej przerwie zebrali Ousmane Dembélé oraz Andreas Christensen. Ta dwójka ponownie jest w składzie, co oznacza, że nie doszło do odnowienia urazów.

Niewykluczone, że Francuz i Duńczyk przeciwko ekipie z Pampeluny otrzymają więcej minut do zaprezentowania swoich umiejętności.

Względem poprzedniego starcia w kadrze nie doszło do żadnej zmiany. Jedynym nieobecnym jest nadal Sergi Roberto.

Zawody zaplanowane na środowy wieczór (start o godzinie 19:30) zapowiadają się bardzo ciekawie. Podopieczni Jagoby Arrasate w ciągu kilku dni zmierzą się bowiem z „Dumą Katalonii” oraz Realem Madryt. Z „Królewskimi” powalczą o Puchar Hiszpanii.

Lamine Yamal.

Zobacz ostatnie transfery Wisła Kraków pokrzywdzona przez sędziego?! „Ewidentny karny” Tego jeszcze nie było. Pampersy na murawie przy okazji meczu Ekstraklasy [FOTO] OFICJALNIE: West Ham będzie miał nowego menedżera OFICJALNIE: Carlitos odchodzi z Astany. Szczery komunikat Bayern Monachium chce go z powrotem. Jest konkretny plan Dosadna wiadomość kibiców Pogoni Szczecin do jej piłkarzy [FOTO] Bayer Leverkusen zaskoczy transferem?!