Terry: Prędzej rzucę się pod autobus niż to zrobię

Marek Ratkiewicz
Źródło: Piers Morgan

John Terry zadeklarował swoją wierność wobec Chelsea.

Kilka tygodni temu znany kibic Arsenalu Piers Morgan opowiedział na Twitterze historię dotyczącą spotkania z obrońcą "The Blues". Sympatyk "Kanonierów" próbował przekonać Terry'ego do przenosin do swojego klubu, jednak jego wysiłki spełzły na niczym. Teraz historię opisano w gazecie.

John Terry został zdjęty z boiska w trakcie przegranego przez Chelsea meczu z Manchesterem City. Był to pierwszy raz w historii, gdy Jose Mourinho przerwał występ tego obrońcy. Stoper wrócił w meczu z West Bromwich Albion, ale znowu nie zagrał pełnych 90 minut, bo na początku drugiej połowy otrzymał czerwoną kartkę.

Poza tym krążą plotki, że Mourinho przestał rozmawiać z Terrym w Cobham. Według "Guardiana", Portugalczyk nie zwraca się już do Anglika bezpośrednio na obiekcie treningowym.