Gol widmo na wagę trzech punktów [WIDEO]

Gol widmo na wagę trzech punktów [WIDEO]
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Do niezwykle kontrowersyjnego zdarzenia doszło w trakcie niedzielnego spotkania ligi ekwadorskiej pomiędzy Deportivo Quito a Barcelona Sporting Club. O zwycięstwie gospodarzy zdecydowała bramka, której... nie było.

Do 84 minuty na tablicy wyników widniał remis 1:1, co nie było dużym zaskoczeniem, patrząc na przedmeczowe kursy i pozycje obu drużyn w tabeli.

Do tego momentu spotkanie nie należało do zbyt emocjonujących, było typowym meczem dwóch średniaków, którzy naturalnie chcieliby zdobyć trzy punkty, ale brakowało im w tym boiskowych atutów.

Tego dnia gospodarze mieli jednak dużo szczęścia, bowiem po ich stronie stanął sędzia. We wspomnianej 84 minucie, piłkarz Deportivo, Christian Lara, dośrodkował piłkę w pole karne gości, a ta minęła bramkarza i zmierzała w stronę bramki. Pół metra przed linią bramkową zdołał ją jednak wybić jeden z obrońców Barcelony (dosyć szczęśliwie, gdyż nabił kolegę z zespołu, prawie przyczyniając się do trafienia samobójczego) i wydawało się, że gospodarze będą za chwilę wykonywać rzut rożny. Nic bardziej mylnego.

Sędzia dał sobie bowiem chwile zastanowienia, porozumiał się z asystentami, wysłuchał opini piłkarzy i... wskazał na środek boiska. Bramka widmo dała więc gospodarzom trzy punkty i pozwoliła odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. 

Oto film z całego wydarzenia:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy