MŚ: Kibic, który przynosi pecha jak żaden inny [ZDJĘCIA]

MŚ: Kibic, który przynosi pecha jak żaden inny [ZDJĘCIA]
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: 101 Great Goals

Jeden taki przypadek nazwalibyśmy po prostu zbiegiem okoliczności. Dwa - dziwnym, ale do wytłumaczenia. Ale cztery!? Kibic o nieznanej bliżej tożsamości, zrobił sobie niedawno zdjęcia z 4 zawodnikami. Co ich łączy? Żaden nie jedzie na mundial!

W dodatku okoliczności dla każdego z nich są co najmniej ciekawe. Marco Reus i Franck Ribery ominą mistrzostwa świata ze względu na złapane w ostatniej chwili kontuzje, uniemożliwiające grę.
 
Jeśli chodzi o Samira Nasriego, to decyzję o jego odstawieniu podjął selekcjoner Didier Deschamps. Jak wskazują ostatnie wiadomości, w konsultacji z innymi reprezentantami, którzy nieszczególnie chcieli go w zespole.
 
Lucasa Mourę także w domu zostawił trener, Luis Felipe Scolari. 
 
Jak widać poniżej - każdy z tych zawodników w ostatnim czasie zrobił sobie zdjęcie z charakterystycznym kibicem o bardzo gęstych brwiach. Cytując klasyka: przypadek? Nie sądzę.
 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje Victor Osimhen do Premier League?! Napoli wyceniło swoją gwiazdę Victor Osimhen do Premier League?! Napoli wyceniło swoją gwiazdę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy