Kontraktowa ofensywa Manchesteru United

rok temu Kontraktowa ofensywa Manchesteru United

Jak podaje „The Telegraph”, Manchester United przedłuży w najbliższym czasie umowy z czterema zawodnikami, korzystając z zapisów w ich aktualnych kontraktach.

Chodzi o Juana Matę, Andera Herrerę, Ashleya Younga oraz Daleya Blinda. Umowy całej czwórki wygasają 30 czerwca 2018 roku, ale José Mourinho i włodarze MU zdecydowali się skorzystać z opcji ich automatycznego przedłużenia o kolejny rok. Ma do tego dojść już wkrótce.


Każdy z nich wzbudza zainteresowanie kilku klubów. Jeśli chodzi o Herrerę, w ostatnich dniach pojawiły się informacje łączące go m.in. z Atlético. Decyzja „Mou” i działaczy nie do końca pokazuje, jak wielkie wiążą z nimi nadzieje, ale włodarze chcą uniknąć sytuacji, w której ktoś z nich opuści Old Trafford za darmo już następnego lata.


Powyższe źródło informuje również, że MU jest skłonny wysłuchać zimą ofert za Luke'a Shawa. 22-latka obserwuje prawdopodobnie kilka zespołów z Premier League, w tym Arsenal, Chelsea, Everton i rywal zza miedzy United - Manchester City, ale nie wiadomo, czy któryś z nich zdecyduje się na konkretny krok w celu jego pozyskania.


Dodajmy, że kontraktem do 30 czerwca 2018 roku z „Czerwonymi Diabłami” związany jest również Marouane Fellaini. Mourinho chce mieć go dalej w drużynie, ale na ten moment nie wiadomo, jak potoczą się jego losy. Przedstawiciel reprezentanta Belgii miał odrzucić pierwszą ofertę przedłużenia umowy.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Marouane Fellaini-Bakkioui Anglia Manchester United FC Juan Manuel Mata García Ander Herrera Agüera Ashley Simon Young Daley Blind
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.