Marca: Gigant rezygnuje z Griezmanna!

rok temu
Marca: Gigant rezygnuje z Griezmanna!
fot. FotoPyk

Jak podaje „Marca”, Manchester United nie będzie rywalizował o podpis Antoine'a Griezmanna.

Do pewnego momentu to właśnie z przenosinami do „Czerwonych Diabłów” francuski zawodnik był łączony zdecydowanie najczęściej. Z czasem temat nieco ucichł, choć MU dalej był wymieniany wśród klubów, które są zainteresowane pozyskaniem gracza Atlético. Najnowsze doniesienia „Marki” sugerują jednak, że klub z Old Trafford całkowicie zrezygnował z pomysłu jego transferu.


Jak czytamy, menedżerowi United, José Mourinho, bardzo podobał się plan sprowadzenia Griezmanna do drużyny. Portugalczyk od początku miał jednak wątpliwości co do ceny, jaką trzeba za niego zapłacić. Wszystko wskazuje na to, że przerodziły się one w rezygnację z pozyskania 26-latka. Chodzi zarówno o zimowe, jak i letnie okienko.


To oznacza, że Griezmann jest coraz bliżej przeprowadzki do Barcelony. W ostatnich tygodniach pojawiało się wiele informacji dotyczących konkretnych kroków Katalończyków mających na celu jak najszybsze dopięcie hitowej transakcji. Atlético złożyło nawet skargę na Barcelonę do FIFA, co było efektem podjęcia przez nią rozmów z samym zawodnikiem bez zgody madryckiego klubu.


Z informacji przekazywanych przez hiszpańskich dziennikarzy można wywnioskować, że jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, to właśnie Barcelona będzie kolejnym zespołem Griezmanna. Przypomnijmy, że po zakończeniu sezonu klauzula wpisana w umowę Francuza z „Rojiblancos” będzie umożliwiała jego sprowadzenie za 100 milionów euro.  ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Francja Hiszpania Atlético Madryt Manchester United FC FC Barcelona Antoine Griezmann
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.