POTWIERDZONE: Gwiazdy opuszczają Rubin Kazań

rok temu
POTWIERDZONE: Gwiazdy opuszczają Rubin Kazań

Szkoleniowiec Rubina Kazań, Kurban Berdyjew, potwierdził, że w prowadzonym przez niego zespole dojdzie do kilku istotnych ruchów kadrowych.

Narastające kłopoty finansowe dwukrotnego mistrza Rosji sprawiają, że już w zimowym okienku transferowym szeregi drużyny z Tatarstanu będą zmuszeni opuścić Yann M’Vila, Maxime Lestienne, Alex Song, Moritz Bauer oraz Ruben Rochina.

Kontrakty każdego z nich są wielkim obciążeniem dla budżetu „Czerwono-Zielonych”, dlatego klub jest zmuszony znaleźć dla nich nowych pracodawców.

Praktycznie dogadani z nowymi drużynami są M’Vila oraz Bauer. Pierwszy z nich w najbliższych dniach najprawdopodobniej zasili szeregi Saint-Étienne, powracając tym samym do ligi francuskiej, zaś Bauer według portugalskich mediów, znajduje się w zaawansowanej fazie rozmów z przedstawicielami tamtejszej Benfiki.

Większych trudności ze znalezieniem nowego miejsca pracy nie powinni mieć także Rochina oraz Lestienne. Pierwszy z nich jest doskonale znany z przyzwoitych występów w lidze hiszpańskiej, dlatego jego sytuacja jest stale monitorowana przez m.in. Betis. Z kolei Lestienne, który w młodości zachwycał swoimi występami w Club Brugge jest łączony z przeprowadzką do Bundesligi, gdzie największym faworytem w wyścigu o jego podpis jest Werder Brema.

Zdecydowanie najgłośniejszym nazwiskiem spośród powyższego grona może pochwalić się Alex Song. Kameruńczyk przez lata występował w barwach m.in. Arsenalu i Barcelony utrwalając tym samym swoją markę solidnego środkowego pomocnika. W jego przypadku jednym z najbardziej możliwych kierunków przeprowadzki jest powrót na Wyspy Brytyjskie lub transfer do Turcji, gdzie o jego usługi szczególnie zabiega ekipa Göztepe SK.

Rubin po rozegranych jak dotąd dwudziestu kolejkach zajmuje w jedenastą pozycję w ligowej tabeli, mając zaledwie kilka punktów przewagi nad strefą spadkową.


ŹRÓDŁO
Rubin Kazań
TAGI: Alexandre Dimitri Song-Billong Kamerun Maxime Lestienne Belgia Rubén Rochina Naixes Hiszpania Moritz Bauer Szwajcaria Yann M'Vila Rubin Kazań
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.