Neymar typuje gwiazdy Mistrzostw Świata. Sześć nazwisk

9 miesięcy temu Neymar typuje gwiazdy Mistrzostw Świata. Sześć nazwisk

Neymar wypowiedział się na temat zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Świata.

Gracz Paris Saint-Germain od kilku tygodni jest kontuzjowany, ale w trakcie mundialu ma być w pełni sił. Brazylijska kadra, której jest gwiazdą, w fazie grupowej będzie rywalizowała ze Szwajcarią, Kostaryką oraz Serbią. Jak Neymar zapatruje się na organizowany w Rosji turniej i kto jego zdaniem może na nim błyszczeć?

- Messi i Ronaldo? Na mistrzostwach zagra wielu zawodników, którzy dysponują ogromną jakością. To będzie w końcu mundial. Turniej, na który przyjeżdżają najlepsi gracze na świecie. Myślę, że wśród piłkarzy odciskających duże piętno na grze swojej drużyny będą Philippe Coutinho oraz Gabriel Jesus. Mam nadzieję, że tak będzie.

- Salah nie występuje w reprezentacji należącej do ścisłej czołówki, ale uważam, że również zaliczy dobre mistrzostwa. Ale jest też kilku innych. Hazard, De Bruyne, Luis Suárez... Liczę na to, że każdy z nich będzie błyszczał i zanotuje świetny turniej. Mam oczywiście nadzieję, że nie pokażą nic wielkiego, mierząc się z Brazylią (śmiech).

- Jestem bardzo zadowolony z bycia częścią mojej reprezentacji. Dysponujemy jakością, dzięki której możemy wygrać ten turniej.

- Mam jeszcze sporo czasu, by dojść do pełni sił i odpowiednio przygotować się do tej imprezy. Zawsze trzeba szukać pozytywów. Łapanie kontuzji nie jest dobre, ale z drugiej strony - czuję się wypoczęty - powiedział Neymar, który przed odniesieniem urazu kostki strzelił 29 goli i zanotował 19 asyst w barwach PSG.ŹRÓDŁO
FIFA
TAGI: Neymar Brazylia MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Mohamed Salah Ghaly Philippe Coutinho Coreira Gabriel Fernando de Jesus Kevin De Bruyne Eden Michael Hazard Luis Alberto Suárez Díaz
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.