Składy na Lech Poznań - Górnik Zabrze

8 miesięcy temu Składy na Lech Poznań - Górnik Zabrze

Poznaliśmy wyjściowe składy na ostatnie sobotnie spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Górnikiem Zabrze.

Lech Poznań stracił wczoraj pozycję lidera na rzecz Legii Warszawa, która okazała się lepsza od Korony Kielce. Nenad Bjelica i jego podopieczni z pewnością będą się starali zrobić wszystko, aby jak najszybciej powrócić na czoło ligowej stawki.

Być może w osiągnięciu tego celu „Kolejorzowi” pomoże Maciej Makuszewski, który w ekspresowym tempie powrócił do pełni zdrowia po zerwaniu więzadła krzyżowego i znalazł się w meczowej osiemnastce ekipy z województwa wielkopolskiego.

Z kolei Górnik Zabrze pod odpadnięciu z Pucharu Polski może się skupić już tylko i wyłącznie na walce o jak najwyższą lokatę w Ekstraklasie. Piłkarze Marcina Brosza nie mają już większych szans na zdobycie mistrzowskiego tytułu, ale wciąż liczą się w grze o zajęcie przynajmniej czwartego miejsca, które może dać zespołowi przepustkę do gry w eliminacjach Ligi Europy.

Początek spotkanie o godzinie 20:30. Transmisja na Canal+ Sport.

LECH POZNAŃ: Matúš Putnocký - Mario Šitum, Emir Dilaver, Nikola Vujadinović, Wołodymyr Kostewycz - Łukasz Trałka, Radosław Majewski, Maciej Gajos - Tymoteusz Klupś, Christian Gytkjær, Kamil Jóźwiak.
Ławka rezerwowych: Jasmin Burić, Jakub Serafin, Ołeksij Chobłenko, Maciej Makuszewski, Nicklas Bärkroth, Rafał Janicki, Piotr Tomasik.

GÓRNIK ZABRZE: Tomasz Loska - Mateusz Wieteska, Dani Suárez, Paweł Bochniewicz, Adrian Gryszkiewicz - Damian Kądzior, Szymon Matuszek, Szymon Żurkowski, Rafał Kurzawa - Daniel Smuga, Marcin Urynowicz.
Ławka rezerwowych: Wojciech Pawłowski, Adam Wolniewicz, Daniel Liszka, Michał Koj, Dariusz Pawłowski, Wojciech Hajda, Maciej Ambrosiewicz.ŹRÓDŁO
Lech Poznań | Górnik Zabrze
TAGI: Lech Poznań Górnik Zabrze Polska Wołodymyr Kostewycz
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.