Liverpool rezygnuje z walki o Alissona? Ma już nowy cel!

6 miesięcy temu Liverpool rezygnuje z walki o Alissona? Ma już nowy cel!

Liverpool zamierza w trakcie letniego okienka transferowego spróbować pozyskać Thomasa Strakoshę - informuje „SportItalia”.

Klub z Anglii po katastrofalnych błędach Lorisa Kariusa w finale Ligi Mistrzów podjął decyzję o konieczności sprowadzenia nowego bramkarza przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Początkowo w mediach dużo pisało się o zainteresowaniu i możliwości pozyskania Alissona przez „The Reds”. Drużyna z Premier League miała nawet podjąć konkretne działania zmierzające do pozyskania reprezentanta Brazylii. Ten jednak miał zdecydować się na obranie innego kierunku i zamierza kontynuować swoją karierę w Realu Madryt (więcej - TUTAJ).

Liverpool nie zdecydował się na podjęcie dalszej rywalizacji z „Królewskimi” o 25-letniego golkipera i według informacji przekazanych przez „SportItalia”, obrał za cel nowego bramkarza - Thomasa Strakoshę.

Reprezentant Albanii poczynił w ostatnim czasie duże postępy i był jednym z wyróżniających się zawodników na swojej pozycji w niedawno zakończonym sezonie, w którym zanotował siedemnaście czystych kont w 53 rozegranych meczach w barwach Lazio.

Włoscy dziennikarze są przekonani, że właściciele klubu z Rzymu nie zamierzają za wszelką cenę zatrzymywać w zespole 23-letniego bramkarza i mogą się zgodzić na jego sprzedaż za odpowiednią cenę.

Wcześniej na Półwyspie Apenińskim pojawiła się też informacja o rzekomym zainteresowaniu usługami Strakoshy przez Bayer Leverkusen (więcej - TUTAJ).ŹRÓDŁO
SportItalia
TAGI: Liverpool FC Thomas Strakosha SS Lazio Anglia Włochy Albania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.