THE SUN: Możliwy sensacyjny transfer Krychowiaka

8 miesięcy temu
THE SUN: Możliwy sensacyjny transfer Krychowiaka
fot. FotoPyk

Według doniesień „The Sun” Grzegorz Krychowiak może pozostać w Premier League.

Trener Unai Emery co prawda zamienił już Paris Saint-Germain na Arsenal, ale wciąż nie wiadomo czy będzie miało to pozytywny wpływ na przyszłość Krychowiaka w zespole. Polak musi czekać na decyzję Thomasa Tuchela, ale niezależnie od niej pomocnik wciąż cieszy się zainteresowaniem na rynku. 

„The Sun” informuje, że miejsce dla popularnego 28-letniego „Krychy” w swoim zespole widzi menedżer Jürgen Klopp. Liverpool wzmocnił linię pomocy sprowadzając Fabinho i Naby'ego Keïtę, ale tabloidowy dziennik twierdzi, że sztab szkoleniowy wciąż chce ubogacić defensywne sektory. W tym pomóc miałby właśnie Krychowiak, który zdaniem ekipy z Anfield wciąż może wrócić do formy z czasów gry dla Sevilli.

Kluczowa w całej sprawie ma być opinia Tuchela na temat Krychowiaka. Jeśli Niemiec uzna, że nie potrzebuje Polaka w swoim zespole, wtedy pomocnik będzie chciał zmienić klub. Tymczasem wspomniane wcześniej źródło przekonuje, że w Liverpoolu urodzony w Gryficach piłkarz miałby pełnić rolę następcy Emre Cana, który tego lata przeniósł się do Juventusu na zasadzie wolnego transferu.

Brytyjscy dziennikarze podkreślają, że „Krycha” nie mógłby liczyć na pewne miejsce w składzie w każdym meczu, ale z pewnością grałby znacznie częściej, niż miało to miejsce do tej pory w stolicy Francji. Dodatkowym atutem dla „The Reds” jest to, że zawodnik spędził ostatni sezon w West Bromwich Albion, dzięki czemu zapoznał się już z warunkami panującymi na angielskich boiskach.

Krychowiak grał w WBA na wypożyczeniu. Jego zespół zajął ostatnie miejsce w Premier League, a on sam wystąpił łącznie w 31 meczach. Udało mu się zanotować w tym czasie cztery asysty. Jego dyspozycja zebrała mieszane opinie w brytyjskich mediach, zwłaszcza że w momencie transferu Polak był zapowiadany jako jedna z gwiazd „The Baggies”. Mimo to Liverpool ma być chętny na definitywne sprowadzenie piłkarza na Anfield.ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Grzegorz Krychowiak Liverpool FC Paris Saint-Germain FC Lokomotiw Moskwa Rosja Polska Francja Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.