OFICJALNIE: Dwóch nowych zawodników Korony

5 miesięcy temu OFICJALNIE: Dwóch nowych zawodników Korony

Korona Kielce poinformowała o zakontraktowaniu dwóch nowych piłkarzy.

Ekipa z województwa świętokrzyskiego zdecydowała się na podpisanie umów z testowanymi w ostatnim czasie zawodnikami.

Zgodnie z wcześniej podaną przez nas informacją, swoją karierę w „Złocisto-Krwistych” będzie kontynuował Felicio Brown Forbes. 26-latek po ogłoszeniu upadłości Amkaru Perm przyjechał do Polski i pojawił się na zgrupowaniu Korony w Opalenicy.

Pomocnik za sprawą solidnej postawy na treningach oraz w meczach sparingowych zyskał sobie zaufanie Gino Lettieriego i władz klubu, dlatego zdecydował się zaakceptować ofertę przedstawioną mu przez kielecką drużynę i związał się z nią do końca czerwca 2020 roku.

Jednokrotny reprezentant Kostaryki w trakcie swojej kariery występował w takich klubach jak Hertha, Nürnberg, Carl Zeiss Jena, FSV Frankfurt, Krylja Sowietow Samara, Ufa, Rostów, Arsienał Tuła czy Anży Machaczkała.

Felicio Brown Forbes zdołał w minionym sezonie dwukrotnie wpisać się na listę strzelców w trzynastu rozegranych spotkaniach dla Amkaru.

Na identyczny okres z Koroną związał się także drugi nabytek „Złocisto-Krwistych” - Oktawian Skrzecz. Ofensywny pomocnik przed startem poprzednich rozgrywek postanowił opuścić rezerwy Schalke 04 i związał się ze Śląskiem Wrocław.

21-letni piłkarz nie zabawił jednak zbyt długo w klubie, ponieważ tuż po zawarciu kontraktu został wypożyczony do GKS-u Katowice. Na pierwszoligowych boiskach rozegrał łącznie 24 spotkań, w których ani razu nie udało mu się wpisać na listę strzelców.

Wychowanek Lechii Gdańsk miał nadzieję, że po powrocie do zespołu otrzyma szansę na pokazanie się w Ekstraklasie, ale niestety otrzymał od władz drużyny wolną rękę na poszukiwanie nowego pracodawcy i z tego faktu postanowili skorzystać przedstawiciele Korony.

Obaj piłkarze są odpowiednio szóstym i siódmym letnim wzmocnieniem ekipy z Kolporter Areny. Przed nimi umowy z klubem z Kielc podpisali Wato Arweładze, Maciej Firlej, Paweł Sokół, Maciej Górski i Kornel Kordas.ŹRÓDŁO
Korona Kielce
TAGI: Oficjalnie Felicio Anando Brown Forbes Oktawian Skrzecz Korona Kielce Polska Amkar Perm Rosja Kostaryka Śląsk Wrocław
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.