Dwa kluby chcą N’Golo Kanté. Będzie licytacja?!

3 miesiące temu Dwa kluby chcą N’Golo Kanté. Będzie licytacja?!
fot. FotoPyk

Gwiazdor Chelsea, N’Golo Kanté, nieustannie wzbudza zainteresowanie innych czołowych europejskich klubów.

Świeżo upieczony mistrz świata już w ostatnich miesiącach był łączony z opuszczeniem Stamford Bridge. O jego pozyskanie zabiegało Paris Saint-Germain, co zostało potwierdzone przez piłkarza. Jak przyznał pomocnik: - PSG? Kontaktowali się w mojej sprawie. Ale po konwersacji z Chelsea zdałem sobie sprawę, że najważniejsze jest to, iż czuję się dobrze w miejscu, w którym jestem. Jestem w Chelsea i pozostanie tutaj jest dla mnie dobrym rozwiązaniem.

Zdaniem Sport Mediaset paryżanie nie porzucili jednak pomysłu sprowadzenia do siebie 27-latka i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie znowu zgłoszą się po zawodnika.

Mistrzowie Francji muszą liczyć się jednak z tym, że Kanté pozyskać chce również Barcelona. Na ten moment żaden z klubów nie przedstawił Chelsea konkretnej oferty, ale z biegiem czasu możemy stać się świadkami licytacji między dwoma gigantami. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że relacje między „Dumą Katalonii” a PSG nie są przecież dobre.

Kluczowe w przeprowadzeniu transferu Kanté będzie oczywiście przekonanie do zmiany klubowych barw samego pomocnika. Przyjmując, że w grę wchodziłby ruch po zakończeniu tego sezonu, bardzo istotne będzie to, jak zakończy go Chelsea. Aktualnie podopieczni Maurizio Sarriego są w czubie tabeli Premier League. W weekend „The Blues” stracili pierwsze ligowe punkty, remisując bezbramkowo z West Hamem.ŹRÓDŁO
Sport Mediaset
TAGI: Francja Anglia Hiszpania FC Barcelona Chelsea FC Paris Saint-Germain FC N'Golo Kanté
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.