United powalczy o świeżo upieczonego reprezentanta Anglii. Jest wycena!

2 miesiące temu
United powalczy o świeżo upieczonego reprezentanta Anglii. Jest wycena!

Manchester United zamierza dokonać kilku wartościowościowych wzmocnień przed startem kolejnego sezonu. Jednym z ich głównych celów ma być między innymi Declan Rice.

Już od pewnego czasu możemy przeczytać w brytyjskiej prasie, że „Czerwone Diabły” planują pozyskać nowych zawodników na poszczególne pozycje w swoim zespole w trakcie letniego okienka transferowego.

Ole Gunnar Solskjær oczekuje od przedstawicieli ekipy z Old Trafford sprowadzenia między innymi gracza do środka pola, który byłby wartościowym zmiennikiem lub partnerem dla Nemanji Maticia i jednocześnie mógłby wypełnić lukę w drużynie po ewentualnym odejściu Andera Herrery (więcej - TUTAJ).

Norweski menedżer ma uważać, że idealnie w tej roli mógłby się odnaleźć Declan Rice z West Hamu United.

Defensywny pomocnik już od pewnego czasu prezentuje się z bardzo dobrej strony w barwach „Młotów” i w efekcie zdecydował się skorzystać nie tylko propozycji władz londyńskiego klubu dotyczącej przedłużenia wygasającej wraz z końcem czerwca umowy (więcej - TUTAJ), ale także z oferty Garetha Southgate'a, który pomimo rozegrania przez niego trzech meczów towarzyskich dla reprezentacji Irlandii wysłał mu powołanie na spotkania eliminacyjne Euro 2020. Utalentowany pomocnik skorzystał ostatecznie z otrzymanego zaproszenia i wystąpił już w dwóch pojedynkach „Synów Albionu” przeciwko Czechom (5:0) i Czarnogórze (5:1).

20-letni zawodnik nieustannie czyni duże postępy i znajduje się w kręgu zainteresowań wielu zespołów. Spośród nich na razie tylko „Czerwone Diabły” miały przejść do konkretnych kroków zmierzających do pozyskania pomocnika i zaoferowali ponoć za niego 40 milionów euro.

„The Independent” przekonuje, że wspomniana propozycja nie jest w stanie zadowolić właścicieli West Hamu United, którzy byliby w stanie zgodzić się na sprzedaż swojego wychowanka za kwotę oscylującą w granicach 60 milionów euro.

Declan Rice rozegrał 33 spotkania w trwającym sezonie w barwach „Młotów” i strzelił w nich dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.