Sarri przygotowany na odejście Hazarda? „Musimy uszanować jego decyzję”

2 miesiące temu
Sarri przygotowany na odejście Hazarda? „Musimy uszanować jego decyzję”

Maurizio Sarri po zakończeniu spotkania z Leicester City (0:0) został zapytany o najbliższa przyszłość Edena Hazarda.

Reprezentant Belgii jest już od dłuższego czasu łączony z opuszczeniem szeregów Chelsea i przeprowadzką do Realu Madryt.

Sam zainteresowany nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o swoją przyszłość, ale dało się wyczuć z jego wypowiedzi duże prawdopodobieństwo, że niedzielny pojedynek z Leicester City i z Arsenalem w finale Ligi Europy mogą być jego ostatnimi w koszulce ekipy ze Stamford Bridge.

Teraz o to samo został zapytany także Maurizio Sarri. Włoch nie ukrywał, że chciałby w kolejnym sezonie dalej współpracować z Edenem Hazardem, ale jednocześnie uważa, że wszyscy w klubie powinni uszanować ostateczną decyzję samego piłkarza.

- Wiemy, że jest on bardzo ważny dla fanów. Gra w Chelsea już przez siedem sezonów i w każdym meczu stara się zaprezentować jak najlepiej. Teraz nadszedł jednak czas, aby uszanować jego decyzję. Ja osobiście mam nadzieję, że zostanie z nami - powiedział menedżer „The Blues”.

W mediach spekuluje się, że potwierdzenie przenosin 28-letniego zawodnika do Realu Madryt ma nastąpić po finale Ligi Mistrzów. Klub z Londynu ma zarobić na jego sprzedaży 130 milionów euro, które być może nie spożytkuje na pozyskanie jego następcy przez nałożony na zespół zakaz transferowy.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Maurizio Sarri Eden Michael Hazard Chelsea FC Real Madryt CF Anglia Belgia Włochy Hiszpania Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.