OFICJALNIE: Montolivo żegna się z Milanem… i wylewa żale w mediach społecznościowych!

3 tygodnie temu
OFICJALNIE: Montolivo żegna się z Milanem… i wylewa żale w mediach społecznościowych!

Riccardo Montolivo nie będzie kontynuował swojej kariery w Milanie. 34-latek potwierdził to za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Defensywny pomocnik trafił na San Siro w 2012 roku, a już rok później otrzymał opaskę kapitańską. Od tego czasu uzbierał w sumie 158 spotkań, a ponadto w 2016 roku sięgnął po Superpuchar Włoch. Ostatni sezon był jednak dla niego całkowicie nieudany. Najpierw zmagał się z urazem, a gdy już się z nim uporał, nie otrzymał ani jednej szansy do zaprezentowania swoich umiejętności. 

To wywołało u niego ogromną frustrację, którą postanowił wyładować za pomocą mediów społecznościowych, gdzie pożegnał się z kibicami Milanu. Władze klubu postanowiły nie przedłużać z nim wygasającej już 30 czerwca umowy.

„Siedem sezonów w tej wspaniałej koszulce, w tym cztery z opaską kapitańską. Potem zabrali mi ją i nie powiedziałem ani słowa. Nie otrzymałem ani jednej minuty na boisku… wtedy także nie powiedziałem ani słowa. Nie miałem okazji pożegnać się z San Siro i powiedzieć choćby słowa. Całą tę siłę, którą zaoszczędziłem, wykorzystuję, aby krzyczeć Grazie Tifosi Rossoneri. To słowa podziękowania od kapitana, ale i zranionego człowieka, który jednak nadal będzie trzymał głowę wysoko, świadomy, że zawsze wykonywał należycie swoje obowiązki zawodowe w każdej dziedzinie. Rany się goją, miłość do tej koszuli pozostaje na zawsze. Forza Milan!” – napisał Riccardo Montolivo.

Na razie nieznana jest przyszłość 66-krotnego reprezentanta Włoch, który na swoim koncie ma występy w Atalancie oraz Fiorentinie. ŹRÓDŁO
Riccardo Montolivo (Instagram)
TAGI: Oficjalnie Riccardo Montolivo AC Milan Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.