Deadline na Transfery.info - podsumowanie
2013-09-08 12:17:20; Aktualizacja: 12 lat temu
Po blisko tygodniu od deadline'u czas na pochwalenie się jego rezultatami.
Poniedziałkowa relacja trwała blisko szesnaście godzin; w tym czasie na stronie ukazało się około 120 tekstów.
W ostatni dzień okna transferowego odwiedziło nas 88 tysięcy unikalnych użytkowników, co dało ponad 700 tysięcy odsłon. Oczywiście jest to nasz najlepszy rezultat do tej pory.
Poza tym w tygodniu przed deadline'em przekroczyliśmy liczbę 40 tysięcy "lubię to" na Facebooku oraz czterech tysięcy obserwujących na Twitterze. Popularne
Bardzo dziękujemy za liczny udział i mamy nadzieję, że następnym razem będzie Was jeszcze więcej!
Na koniec pytanie - jak oceniacie deadline w naszym wykonaniu? Co Wam się podobało, co byście zmienili?

















![Co z Polakami? Składy na Villarreal - FC Barcelona [OFICJALNIE]](img/photos/83218/90x60/villarreal-fcbarcelona.jpg)


![Polski mecz w Bundeslidze, trzech naszych na boisku [OFICJALNIE]](img/photos/113640/90x60/kacper-potulski.jpg)


![Fatalne wieści! Zawodnik FC Barcelony z częściowym zerwaniem więzadeł krzyżowych [OFICJALNIE]](img/photos/111782/90x60/hansi-flick.jpg)



![Legia Warszawa przedłużyła umowę stopera [OFICJALNIE]](img/photos/109576/170x113/jan-leszczynski.jpg)




