TweetWeek, czyli przegląd mediów społecznościowych (13.10-19.10)

5 lat temu

Nowy tydzień to nowy TweetWeek, czyli zbiór wpisów, które najbardziej przykuły naszą uwagę na portalach społecznościowych.


W poprzednich siedmiu dniach żyliśmy jeszcze wygraną z Niemcami w eliminacjach do mistrzostw Europy, a także spotkaniem ze Szkotami. Ponadto w weekend znów powróciły ligowe emocje.
 

Zaczynamy zatem od reakcji internautów na historyczne zwycięstwo z naszymi zachodnimi sąsiadami. Na granicy z Niemcami pomysłowi rodacy postanowili umieścić taki znak:
 
 
Jak widać sposób podopiecznych Nawałki na drużynę Joachima Löwa został także doceniony poza granicami naszego kraju.
 
 
Później nadszedł czas na pojedynek "Biało-Czerwonych" ze Szkotami. Po walce do ostatnich minut starcie zakończyło się remisem 2:2. Jak trafnie zauważył Przemysław Zych, przy takich okolicznościach, to niezły wynik.
 
 
I choć na boisku piłkarze walczyli twardo, to warto pochwalić przyjazną postawę kibiców Szkocji po meczu.
 
 
W eliminacjach do mistrzostw Europy Czesi wygrali z Kazachstanem 4:2 na wyjeździe i nieźle radzą sobie w kwalifikacjach. Zobaczcie, jak nasi południowi sąsiedzi cieszyli się w szatni po tym spotkaniu.
 
 
Przenosimy się do Anglii. W tym przypadku komentarz jest zbędny.
 
 
Tymczasem w Chelsea… Doktor Eva Carneiro i bramkarz Thibaut Courtois w „czułych objęciach”. Poza niemal identyczna jak w powyższym memie.
 
 
Powrócił temat przenosin Adriano do Europy. Piłkarz sprawy logistyczne już zaplanował.
 
 
Prezydent UEFA Michel Platini wypowiedział się na temat pomysłu odnośnie wdrożenia nowej zasady w futbolu. Chodzi o możliwość ukarania zawodnika przez sędziego "białą kartką” za dyskusję z arbitrem. Po otrzymaniu tej kary piłkarz miałby być wykluczony z gry na dziesięć minut. Jaki kolejny przepis wymyśli Francuz? Może to?
 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: TweetWeek
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.