TweetWeek, czyli przegląd mediów społecznościowych (17.11-23.11)

4 lata temu

Jest poniedziałek, więc czas na podsumowanie najciekawszych wpisów zamieszczonych w minionym tygodniu na portalach społecznościowych.

Ostatnie siedem dni dostarczyło kibicom dużą dawkę emocji związaną z piłką reprezentacyjną, jak i klubową. W tej części cyklu większość treści dotyczyć będzie drużyn narodowych, w tym oczywiście również „Biało-Czerwonych”. Oprócz tego zobaczycie moment świętowania rekordu Messiego czy ciekawe zachowanie trenera Ancelottiego.
 
Zaczynamy od zespołu, który w ostatnim czasie bardzo zyskał w oczach polskiego światka piłkarskiego. Chodzi oczywiście o reprezentację Polski. Na pewno zdecydowana większość z Was widziała zachowanie Artura Jędrzejczyka, które jest swojego rodzaju symbolem nawiązania bardzo dobrych relacji piłkarzy kadry z kibicami. Jednak jeśli należy podsumować zeszły tydzień, to nie można zapomnieć o tej postawie polskiego zawodnika.
 
 
I skoro nasi reprezentanci osiągają świetne wyniki, to naturalnym jest, że w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera, czego dowodem jest poniższe nagranie. W roli głównej jeden z tych, który szczególnie dba o dobre humory reprezentantów. 
 
 
Podczas jednej z transmisji towarzyskiego meczu Hiszpanii przeciwko Niemcom na ekranach telewizorów kibice ujrzeli taki widok. Zabawny zbieg okoliczności:
 
 
We wtorek w ramach towarzyskiego spotkania zmierzyły się reprezentacje Białorusi i Meksyku. Jak widać piłkarzom z Ameryki Północnej w Europie Środkowo-Wschodniej było nieco za zimno.
 
 
Jednak przerwa reprezentacyjna nie mogła obejść się bez „wirusa FIFA”, który tym razem wyjątkowo obficie zebrał swoje żniwo. W formie graficznej świetnie podsumował to jeden z użytkowników Twittera:
 
 
W sobotę podczas starcia Barcelony z Sevillą (5:1) Messi pobił rekord Telmo Zarry w liczbie zdobytych goli przez jednego zawodnika w lidze hiszpańskiej. Zobaczcie, jak świętowali ten moment koledzy z drużyny Argentyńczyka.

W ten sam dzień Real Madryt wygrał na wyjeździe z Eibar 4:0, a jedną z bramek strzelił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zaprezentował swoją „cieszynkę”, do której przyzwyczaił kibiców. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak zachowanie swojego podopiecznego skopiował Carlo Ancelotti.
 
 
I na koniec ciekawa uwaga jednego z użytkowników. Pieniądze nie grają.
 


ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: TweetWeek
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.