Scholes: Gerrard już dawno powinien odejść

4 lata temu Scholes: Gerrard już dawno powinien odejść
Według Scholesa Gerrard powinien odejść do Chelsea w 2005 roku

Były piłkarz Manchesteru United Paul Scholes uważa, że Steven Gerrard powinien odejść z Liverpoolu już w 2005 roku po wygraniu przez „The Reds” Ligi Mistrzów.


34-letni kapitan wicemistrzów Anglii ogłosił niedawno, że nie przedłuży wygasającej umowy i obecny sezon jest jego ostatnim na Anfield. Od następnej kampanii Anglik będzie grał już za oceanem. Paul Scholes twierdzi, że Gerrard powinien odejść z Liverpoolu już dziesięć lat temu, gdy „The Reds” wygrali Ligę Mistrzów. Były zawodnik „Czerwonych Diabłów” jest zdania, że w Chelsea mógłby spełnić swoje marzenie i wygrać Premier League.

- Dla mnie jest to trudne, jako fan Manchesteru United, ale muszę powiedzieć, że szkoda mi Gerrarda, bo nigdy nie wygrał Premier League. Był czas, kiedy mógł opuścić Liverpool i dołączyć choćby do Chelsea, która chciała go ściągnąć po wygraniu Ligi Mistrzów. Tam z pewnością wygrałby ligę – powiedział Scholes.

- Nie zgadzam się z ludźmi którzy twierdzą, że w Chelsea Gerrard byłby mniej przydatny. Zmiany barw klubowych są częścią futbolu. Miałem na tyle szczęścia, że klub w którym grałem był na tyle silny, że mogłem spełnić wszystkie moje ambicje. Zastanawiam się, czy decyzja Gerrarda o odejściu z Liverpoolu była spowodowana tym, co wydarzyło się w poprzednim sezonie, kiedy był o włos od wygrania ligi. Teraz Liverpool ma marne szansę na zdobycie tytułu – dodał Anglik.
ŹRÓDŁO
The Independent
TAGI: Steven George Gerrard Paul Scholes Liverpool FC Chelsea FC
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0257 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.