Oficjalnie: Douglas i Pawłowski na dłużej w Lechu

4 lata temu Oficjalnie: Douglas i Pawłowski na dłużej w Lechu
fot. Wikipedia

Barry Douglas i Szymon Pawłowski będą reprezentować barwy Lecha Poznań przynajmniej do końca sezonu 2015-16.

Dotychczasowe umowy tych dwóch zawodników z poznańskim zespołem były ważne do końca czerwca bieżącego roku. W ich kontraktach została jednak aktywowana klauzula, na mocy której porozumienia obu graczy uległy przedłużeniu o kolejny rok.

Douglas trafił do polskiego klubu z Dundee United. Jego początki w Lechu nie były najlepsze, jednakże po zaaklimatyzowaniu się w nowym otoczeniu, stał się jedną z czołowych postaci „Kolejorza”. W obecnym sezonie zaliczył 20 ligowych gier, w których zdobył trzy gole oraz zanotował trzy asysty.

Szymon Pawłowski natomiast trafił do ekipy z Wielkopolski niecałe dwa lata temu z Zagłębia Lubin. Jest jednym z najlepszych strzelców Lecha w bieżącym sezonie – w 33 spotkaniach siedmiokrotnie trafiał do siatki rywali (w tym pięć razy w lidze). 28-latek nie ukrywa, że w tej chwili czuje się dobrze w klubie z Bułgarskiej i nie myśli o zmianie otoczenia. Co więcej, razem z rodziną planuje, by zostać w Poznaniu na stałe.

- Jeżeli będę w odpowiedniej dyspozycji, to tak. Jest taki pomysł, by w Poznaniu zapuścić korzenie. Tu dopingują nas fantastyczni kibice, a Lech to dobre miejsce, by jak najdłużej walczyć o najwyższe cele – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną internetową polskiego zespołu Pawłowski.

Na swoim koncie ma siedemnaście meczów w reprezentacji Polski. ŹRÓDŁO
Lech Poznań
TAGI: Oficjalnie Lech Poznań Barry Douglas Szymon Pawłowski Polska Szkocja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.