Oficjalnie: Toral w Granadzie
2016-07-14 15:38:19; Aktualizacja: 9 lat temu
Jon Toral został nowym zawodnikiem Granady.
21-latek w młodości był piłkarzem Barcelony. Jeszcze jako junior przeszedł jednak do Arsenalu, a "Kanonierzy" zapłacili za niego latem 2011 roku około 300 tysięcy funtów. Dotąd jednak nie zadebiutował w pierwszym zespole drużyny z Emirates Stadium.
Ostatnie dwa sezony zawodnik spędził na wypożyczeniach w Brentford oraz Birmingham City. W obu tych klubach prezentował się na tyle dobrze, że teraz zdołał wywalczyć sobie wypożyczenie do Primera División. Najbliższy sezon spędzi w zespole z Los Cármenes, gdzie nowym trenerem jest świetnie pracujący z młodzieżą Paco Jémez.
Popularne
Póki co nie wiadomo, czy Granada zapewniła sobie prawo do wykupu zawodnika latem przyszłego roku.











![Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Lech Poznań [OFICJALNIE]](img/photos/113175/170x113/piast-gliwice-lech-poznan.jpg)
![Ekipa Marka Papszuna jedzie dalej! Raków Częstochowa awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/113264/170x113/jonatan-braut-brunes.jpg)







![Stacja: ćwierćfinał Pucharu Polski. Lech Poznań przechodzi dalej [WIDEO]](img/photos/113267/90x60/yannick-agnero-mikael-ishak.jpg)



![OFICJALNIE: Górnik Zabrze zaprezentował specjalne stroje z okazji Barbórki [WIDEO]](img/photos/113266/90x60/gornik-zabrze.jpg)


![Stacja: ćwierćfinał Pucharu Polski. Lech Poznań przechodzi dalej [WIDEO]](img/photos/113267/170x113/yannick-agnero-mikael-ishak.jpg)




