Jedenaste trafienie Teodorczyka dla Anderlechtu [WIDEO]

Jedenaste trafienie Teodorczyka dla Anderlechtu [WIDEO] fot. Transfery.info
Źródło: Youtube

Łukasz Teodorczyk nie traci formy. Tym razem Polak strzelił gola w spotkaniu ligowym Anderlechtu z Club Brügge.

25-latek trafił do siatki w samej końcówce meczu. Teodorczyk dostał piłkę od Kary. Początkowo wydawało się, że znajduje się na pozycji spalonej, ale arbiter nie przerwał gry, a chwilę później Polak pokonał bramkarza rywali.

Jego bramka nie dała jednak punktów Anderlechtowi, który wcześniej dał sobie strzelić dwa gole i ostatecznie przegrał to spotkanie 1:2. Warto podkreślić, że przez ostatnie kilkanaście minut „Fiołki” grały w przewadze po czerwonej kartce napastnika gospodarzy, Wesleya.

Dla Polaka to już jedenaste trafienie w barwach Anderlechtu, siódme zanotowane w lidze. 25-latek zdobywał w niej bramki w trzech ostatnich meczach.