16-latek do United?

16-latek do United? fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Tutto Mercato Web

Louis van Gaal zamierza sprowadzić Lorenzo Gonzaleza.

Młodym Szwajcarem menadżer Manchesteru United interesuje się już od czerwca. Od tamtego momentu Holender monitoruje poczynania porównywanego do Sergio Agüero zawodnika.

16-latek może być jednym z bardziej rozchwytywanych piłkarzy młodego pokolenia. Napastnikiem już teraz oprócz Manchesteru United interesują się również Real Madryt i Juventus.

Gonzalez, który ma już za sobą występy w reprezentacji Szwajcarii U-15 i U-16, jest wychowankiem Servette FC. W tym klubie swoją karierę rozpoczynał m.in. Philippe Senderos.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy