Abidal w szpitalu

Abidal w szpitalu
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: RAC 1, Twitter, AS Monaco

Obrońca AS Monaco Éric Abidal został przewieziony do szpitala we wtorek po tym, jak skarżył się na bóle brzucha.

Okazało się, że piłkarz przyjął przeterminowane leki. Informację przekazał agent zawodnika David Venditelli. – To nic wielkiego. Już jest wszystko w porządku – uspokaja.

Abidal także uspokoił swoich fanów. – Wszystko w porządku. W środę wracam do treningów – oświadczył.

AS Monaco także wydało komunikat w tej sprawie. – Abidal został na wszelki wypadek hospitalizowany. Jego wtorkowe wyniki były zadowalające i w środę prawdopodobnie wyjdzie ze szpitala i wznowi treningi.

Francuz nie został powołany na mecz towarzyski z reprezentacją Holandii. Dziś powrócił już do swojego klubu.

Więcej na temat: Éric Abidal AS Monaco Francja

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy