AC Milan interesuje się 18-letnim Niemcem

AC Milan interesuje się 18-letnim Niemcem
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport | CalcioMercato.com

Na celowniku AC Milanu znalazł się Jamil Siebert - informuje "La Gazetta dello Sport".

Działacze ekipy z San Siro od jakiegoś czasu skupiają się w dużej mierze na pozyskiwaniu młodych piłkarzy, którzy w dłuższej perspektywie mogą świadczyć o sile pierwszej drużyny.

W myśl tej polityki wkrótce do AC Milanu może dołączyć środowy obrońca z Fortuny Düsseldorf, Jamil Siebert. Tak przynajmniej twierdzi „La Gazetta dello Sport”.

18-latek, który obecnie zmaga się z kontuzją, ma już na swoim koncie dwa występy na zapleczu Bundesligi. W Niemczech uważają go za spory talent.

Stąd też zainteresowanie jego usługami ze strony Włochów. Wydaje się, że na początku dołączyłby do zespołu juniorskiego, co byłoby pomocne w kwestii aklimatyzacji.

Defensor, który jest reprezentantem Niemiec do lat 19, rozegrał w trwającym sezonie w pierwszej drużynie Fortuny Düsseldorf dwa mecze.

Jego kontrakt z obecnym pracodawcą jest ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy