AC Milan reaguje na ruch Borussii Dortmund. Zaawansowane rozmowy z wielkim talentem

AC Milan reaguje na ruch Borussii Dortmund. Zaawansowane rozmowy z wielkim talentem fot. Spada/LaPresse/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matteo Moretto | Fabrizio Romano

AC Milan prowadzi negocjacje z Francesco Camardą na temat zawarcia profesjonalnego kontraktu - donoszą Matteo Moretto czy Fabrizio Romano.

Obiecujący napastnik wykorzystał kadrowe problemy macierzystego klubu nie tylko do tego, żeby znaleźć się w szerokim składzie zespołu na ligowe starcie z Fiorentiną, ale też w jego trakcie zadebiutował na boiskach Serie A w wieku 15 lat i 260 dni.

Jeszcze przed nastaniem tego momentu zbierał pochlebne opinie za występy notowane w drużynach juniorskich „Rossonerich”, gdzie zwrócił na siebie uwagę wysłanników zagranicznych klubów.

Spośród nich największe zainteresowanie Francesco Camardą przejawiała Borussia Dortmund.

AC Milan zdawał sobie sprawę z ewentualności utraty wychowanka w ramach wolnego transferu. Dlatego z wyprzedzeniem podjął z nim rozmowy na temat ustalenia warunków profesjonalnej umowy.

Matteo Moretto czy Fabrizio Romano uważają, że negocjacje pomiędzy stronami znajdują się na zaawansowanym etapie i wkrótce dobiegną końca, co pozwoli ekipie z San Siro odsunąć na jakiś czas perspektywę odejścia młodego napastnika.

Formalnie będzie on mógł zawrzeć zawodowy kontrakt z macierzystym zespołem po ukończeniu 16. roku życia, czyli 20 marca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego. „Pierwsza rata wpłynie dopiero w marcu” Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy