AC Milan zainteresowany utalentowanym bramkarzem

AC Milan zainteresowany utalentowanym bramkarzem
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: envertetcontretous.fr

Na radarach AC Milanu znalazł się Noah Raveyre, o czym informuje Envertetcontretous.fr.

AC Milan może mieć po sezonie problem z obsadzeniem pozycji bramkarza. Obecnie bowiem w kadrze zespołu prowadzonego przez Stefano Piolego są kontuzjowany Mike Maignan oraz Ciprian Tătărușanu i Antonio Mirante.

O ile pierwszy z nich wiąże przyszłość z mistrzem Włoch, o tyle umowy dwóch kolejnych graczy wygasają wraz z końcem czerwca 2023 roku. Do tej pory nie zostały przedłużone i na ten moment nie wiadomo, jaka będzie ich przyszłość.

To z kolei powoduje, że coraz częściej mówi się o transferach pod kątem kolejnego sezonu. Bardzo możliwe, że Milan sprowadzi nawet dwóch nowych bramkarzy: jednego nieco bardziej doświadczonego i drugiego zdecydowanie młodszego.

Okazuje się, że do drugiego z tych mian kandyduje Noah Raveyre - twierdzi envertetcontretous.fr.

17-latek jest obecnie związany ze spadkowiczem z francuskiej ekstraklasy, Saint-Étienne. Jego współpraca z tym klubem przejdzie jednak do historii pod koniec sezonu i już teraz wiadomo, że sam zainteresowany chce zmienić barwy.

Raveyre uchodzi w swoim kraju za duży talent i niedawno dostał nawet szansę na zaprezentowanie się w pierwszym zespole Saint-Étienne. Poza tym to reprezentant Francji do lat 17.

Wydaje się więc, że na rynku pojawia się interesująca okazja i chce z niej skorzystać Milan.

Raveyre do te pory rozegrał w dorosłej ekipie Saint-Étienne jedno spotkanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Kylian Mbappé kończy udział w klasyku z kontuzją. Ryzyko się nie opłaciło Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Następna kontrowersja w Ekstraklasie. Prawie złamał nogę rywalowi i obejrzał tylko żółtą kartkę [WIDEO] Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Legii Warszawa się zastanawiają. „Czy ta dwójka ma jakieś haki na Kostę Runjaicia?” Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Kibice Górnika Zabrze z ważną wiadomością w trakcie meczu z Legią Warszawa [FOTO] Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Raków Częstochowa: Historyczny wyczyn Dawida Drachala. Sięgnął czasów... Ernesta Wilimowskiego Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Mauricio Pochettino po porażce Chelsea z Aston Villą Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka Bukayo Saka strollował Jamesa Maddisona, ale zemsta była słodka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy