AC Milan zainteresowany utalentowanym bramkarzem

AC Milan zainteresowany utalentowanym bramkarzem
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: envertetcontretous.fr

Na radarach AC Milanu znalazł się Noah Raveyre, o czym informuje Envertetcontretous.fr.

AC Milan może mieć po sezonie problem z obsadzeniem pozycji bramkarza. Obecnie bowiem w kadrze zespołu prowadzonego przez Stefano Piolego są kontuzjowany Mike Maignan oraz Ciprian Tătărușanu i Antonio Mirante.

O ile pierwszy z nich wiąże przyszłość z mistrzem Włoch, o tyle umowy dwóch kolejnych graczy wygasają wraz z końcem czerwca 2023 roku. Do tej pory nie zostały przedłużone i na ten moment nie wiadomo, jaka będzie ich przyszłość.

To z kolei powoduje, że coraz częściej mówi się o transferach pod kątem kolejnego sezonu. Bardzo możliwe, że Milan sprowadzi nawet dwóch nowych bramkarzy: jednego nieco bardziej doświadczonego i drugiego zdecydowanie młodszego.

Okazuje się, że do drugiego z tych mian kandyduje Noah Raveyre - twierdzi envertetcontretous.fr.

17-latek jest obecnie związany ze spadkowiczem z francuskiej ekstraklasy, Saint-Étienne. Jego współpraca z tym klubem przejdzie jednak do historii pod koniec sezonu i już teraz wiadomo, że sam zainteresowany chce zmienić barwy.

Raveyre uchodzi w swoim kraju za duży talent i niedawno dostał nawet szansę na zaprezentowanie się w pierwszym zespole Saint-Étienne. Poza tym to reprezentant Francji do lat 17.

Wydaje się więc, że na rynku pojawia się interesująca okazja i chce z niej skorzystać Milan.

Raveyre do te pory rozegrał w dorosłej ekipie Saint-Étienne jedno spotkanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy