Agent Hysaja: Tylko Sarri może zmienić naszą decyzję

Agent Hysaja: Tylko Sarri może zmienić naszą decyzję fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Radio Marte

Agent Elseida Hysaja, Mario Giuffredi, odniósł się do przyszłości swojego klienta w rozmowie z „Radio Marte”.

Umowa Albańczyka z Napoli obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Do tej pory nie została przedłużona, co tylko potęguje plotki odnośnie do przeszłości zawodnika.

O 27-latku mówi się między innymi w kontekście PSG. Teraz głos w sprawie przy okazji rozmowy z „Radio Marte” postanowił zabrać agent piłkarza, Mario Giuffredi.

- PSG to rzeczywiście jeden z podmiotów, z którymi mieliśmy w ostatnich tygodniach kontakt. Rozmawiałem z ich dyrektorem sportowym, Leonardo. Na razie nie doszło jednak do żadnych konkretów - mówi.

Wiele wskazuje na to, że Hysaj pożegna się ze swoim obecnym pracodawcą. Tylko jeden czynnik może spowodować, że zostanie pod Wezuwiuszem.

- Negocjacje z Napoli są na ten moment zakończone. Po sezonie Elseid odejdzie, ale oczywiście nadal pozostaje do dyspozycji klubu i sztabu szkoleniowego. Biorąc jednak pod uwagę przepisy, które dopuszczają rozmawiać z innymi podmiotami, rozglądamy się - twierdzi.

- Jest jednak osoba, która może zmienić naszą decyzję. To Maurizio Sarri. Jeżeli rzeczywiście on przyjdzie do Napoli, scenariusz przyszłości mojego klienta może być inny - zakończył.

Prawy obrońca rozegrał w tym sezonie 18 spotkań. Jego dorobek to dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Lech Poznań - Górnik Zabrze: Znamy składy Lech Poznań - Górnik Zabrze: Znamy składy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy