Agent Jorginho zdradził plan działania na najbliższą przyszłość

Agent Jorginho zdradził plan działania na najbliższą przyszłość fot. MDI / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: TuttoMercatoWeb

João Santos, agent Jorginho, ujawnił, że wspólnymi siłami dążą do wypracowania porozumienia z Chelsea w sprawie nowej umowy.

Od dłuższego czasu przyszłość reprezentanta Włoch na Stamford Bridge owiana jest tajemnicą. Wystarczy wspomnieć, że jego współpraca z obecnym pracodawcą utraci swoją ważność wraz z końcem czerwca 2023 roku. Z kolei od stycznia otrzyma on zielone światło na ustalanie warunków kontraktu z innymi oferentami na zasadzie wolnego transferu.

Niespełna 31-letni defensywny pomocnik wydaje się jednak dosyć ważną częścią projektu wdrażanego przez Grahama Pottera. Po zwolnieniu Thomasa Tuchela, zawodnik rozegrał cztery na pięć spotkań w podstawowym składzie.

Aktualnie brak jednak jakichkolwiek postępów w kwestii negocjacyjnej na tle przedłużenia pobytu w zachodnim Londynie. Oliwy do ognia dolewają spekulacje o ewentualnej przeprowadzce piłkarza do Barcelony, gdzie miałby wypełnić lukę po Sergio Busquetsie. Nieustannie zainteresowanie Jorginho podtrzymuje również Juventus.

Bez względu na to, co sądzą media, João Santos wyraził jasne stanowisko w sprawie kierowania dalszą przyszłością swojego klienta.

– Mamy zagwarantowany pobyt do czerwca. W pierwszej kolejności stawiamy na Chelsea i wspólnie zmierzamy w tym kierunku. Kolejnym priorytetem Jorginho jest utrzymanie swojej pozycji w reprezentacji – podkreślił Santos w wywiadzie dla „TuttoMercatoWeb”.

Agent, zapytany o niedawny pobyt w Barcelonie, odpowiedział, że niekoniecznie musiał być tam w sprawie Jorginho.

– Byłem tam, żeby się pomodlić – zażartował.

– Pracuję w piłce. Bywam w Barcelonie, Madrycie, Valencii, ale także w innych miastach, chociażby w Lyonie. Mogłem rozmawiać o nim, ale także o innych – dodał skrycie.

Tylko w tej kampanii były gracz Napoli meldował się na murawie 12 razy, dokładając dwa trafienia z rzutów karnych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy