Agent Jorginho zdradził plan działania na najbliższą przyszłość

Agent Jorginho zdradził plan działania na najbliższą przyszłość fot. MDI / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: TuttoMercatoWeb

João Santos, agent Jorginho, ujawnił, że wspólnymi siłami dążą do wypracowania porozumienia z Chelsea w sprawie nowej umowy.

Od dłuższego czasu przyszłość reprezentanta Włoch na Stamford Bridge owiana jest tajemnicą. Wystarczy wspomnieć, że jego współpraca z obecnym pracodawcą utraci swoją ważność wraz z końcem czerwca 2023 roku. Z kolei od stycznia otrzyma on zielone światło na ustalanie warunków kontraktu z innymi oferentami na zasadzie wolnego transferu.

Niespełna 31-letni defensywny pomocnik wydaje się jednak dosyć ważną częścią projektu wdrażanego przez Grahama Pottera. Po zwolnieniu Thomasa Tuchela, zawodnik rozegrał cztery na pięć spotkań w podstawowym składzie.

Aktualnie brak jednak jakichkolwiek postępów w kwestii negocjacyjnej na tle przedłużenia pobytu w zachodnim Londynie. Oliwy do ognia dolewają spekulacje o ewentualnej przeprowadzce piłkarza do Barcelony, gdzie miałby wypełnić lukę po Sergio Busquetsie. Nieustannie zainteresowanie Jorginho podtrzymuje również Juventus.

Bez względu na to, co sądzą media, João Santos wyraził jasne stanowisko w sprawie kierowania dalszą przyszłością swojego klienta.

– Mamy zagwarantowany pobyt do czerwca. W pierwszej kolejności stawiamy na Chelsea i wspólnie zmierzamy w tym kierunku. Kolejnym priorytetem Jorginho jest utrzymanie swojej pozycji w reprezentacji – podkreślił Santos w wywiadzie dla „TuttoMercatoWeb”.

Agent, zapytany o niedawny pobyt w Barcelonie, odpowiedział, że niekoniecznie musiał być tam w sprawie Jorginho.

– Byłem tam, żeby się pomodlić – zażartował.

– Pracuję w piłce. Bywam w Barcelonie, Madrycie, Valencii, ale także w innych miastach, chociażby w Lyonie. Mogłem rozmawiać o nim, ale także o innych – dodał skrycie.

Tylko w tej kampanii były gracz Napoli meldował się na murawie 12 razy, dokładając dwa trafienia z rzutów karnych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy