Al-Ittihad chce wyciągnąć piłkarza z Premier League. Lukratywna oferta

Al-Ittihad chce wyciągnąć piłkarza z Premier League. Lukratywna oferta
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Al-Ittihad jest zainteresowane Wilfriedem Zahą, któremu powoli wygasa umowa z Crystal Palace - podaje „Daily Mail”.

W pewnym momencie Wilfried Zaha w zasadzie co okno transferowe był łączony z odejściem z Crystal Palace. Za każdym razem kończyło się tak samo - jego pozostaniem w londyńskim klubie. Czy latem będzie inaczej? To bardzo możliwe, ponieważ kontrakt zawodnika z „Orłami” jest ważny tylko do 30 czerwca 2023 roku.

Władze Crystal Palace chcą zatrzymać swoją gwiazdę w klubie i według „Daily Mail” razem z bonusami zaoferowały mu blisko 200 tysięcy funtów tygodniowo, co byłoby najwyższym wynagrodzeniem w historii klubu. Działacze nie tracą nadziei, że uda im się przekonać 30-latka do przedłużenia współpracy, ale szanse na jego letni wolny transfer są duże.

Zwłaszcza że propozycję piłkarzowi miało złożyć Al-Ittihad. Tam mógłby zarabiać podobno 320 tysięcy funtów tygodniowo (przed opodatkowaniem).

Wcześniej media informowały o zainteresowaniu Zahą, który jest tuż przed rozegraniem 300. meczu w Premier League, ze strony Al-Nassr, ale wszystko wskazuje na to, że to Al-Ittihad jest bardziej konkretne.

W poprzednim tygodniu doszło do starcia na szczycie saudyjskiej ekstraklasy. Al-Ittihad pokonało drużynę Cristiano Ronaldo 1:0 i wyprzedza ją obecnie o punkt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy