ALEŻ UDERZENIE w debiucie. Piękny gol byłego pomocnika Wisły Kraków w Lidze Konferencji Europy [WIDEO]

ALEŻ UDERZENIE w debiucie. Piękny gol byłego pomocnika Wisły Kraków w Lidze Konferencji Europy [WIDEO] fot. TNT Sports
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Dinamo Zagrzeb rozgromiło Astanę (5-1) w ramach Ligi Konferencji Europy, a jednego z goli strzelił były pomocnik Wisły Kraków Tibor Halilović.

W czwartek rozgrywano spotkania w ramach Ligi Konferencji Europy. W najciekawszym z punktu widzenia polskiego kibicu spotkaniu Legia Warszawa pokonała sensacyjnie Aston Villę (3-2).

W tle tych wydarzeń swój mecz rozgrywało też Dinamo Zagrzeb.

Mistrzowie Chorwacji mierzyli się u siebie z Astaną. Byli faworytami rywalizacji i potwierdzili to na placu gry.

Udało im się pewnie wygrać, bo potyczka zakończyła się rezultatem 5-1.

Bohaterem meczu był Bruno Petković, który zapakował rywalowi dwie bramki. Dodatkowo do siatki trafiali też Marko Bulat, Antonio Marin i Tibor Halilović.

Uwagę przykuwa szczególnie ostatnie z tych nazwisk, bo mowa o byłym zawodniku Wisły Kraków.

28-latek, który występował w Polsce w latach 2017-2019, strzelił gola już w debiucie. To napawa optymizmem na przyszłość.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy