ALEŻ UDERZENIE w debiucie. Piękny gol byłego pomocnika Wisły Kraków w Lidze Konferencji Europy [WIDEO] fot. TNT Sports

Dinamo Zagrzeb rozgromiło Astanę (5-1) w ramach Ligi Konferencji Europy, a jednego z goli strzelił były pomocnik Wisły Kraków Tibor Halilović.

W czwartek rozgrywano spotkania w ramach Ligi Konferencji Europy. W najciekawszym z punktu widzenia polskiego kibicu spotkaniu Legia Warszawa pokonała sensacyjnie Aston Villę (3-2).

W tle tych wydarzeń swój mecz rozgrywało też Dinamo Zagrzeb.

Mistrzowie Chorwacji mierzyli się u siebie z Astaną. Byli faworytami rywalizacji i potwierdzili to na placu gry.

Udało im się pewnie wygrać, bo potyczka zakończyła się rezultatem 5-1.

Bohaterem meczu był Bruno Petković, który zapakował rywalowi dwie bramki. Dodatkowo do siatki trafiali też Marko Bulat, Antonio Marin i Tibor Halilović.

Uwagę przykuwa szczególnie ostatnie z tych nazwisk, bo mowa o byłym zawodniku Wisły Kraków.

28-latek, który występował w Polsce w latach 2017-2019, strzelił gola już w debiucie. To napawa optymizmem na przyszłość.