Atlético Madryt: Santiago Arias bliski odejścia

Atlético Madryt: Santiago Arias bliski odejścia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio | Nicolò Schira

Santiago Arias może przed zamknięciem letniego okna transferowego odejść z Atlético Madryt i przenieść się do Bayeru Leverkusen lub Evertonu.

Reprezentant Kolumbii nie jest zadowolony ze swojego dotychczasowego pobytu w szeregach Atlético Madryt i od pewnego czasu rozgląda się za nowym klubem, w którym miałby szansę regularnie pojawiać się na boisku.

Obecnie największe zainteresowanie usługami prawego obrońcy przejawiają Bayer Leverkusen oraz Everton.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że na teraz 28-letniego zawodnikowi bliżej jest do zasilenia szeregów niemieckiego zespołu. Natomiast Nicolò Schira uważa, że „The Toffees” nie składają jeszcze broni i starają się wypracować zadowalające porozumienie z ekipą z Wanda Metropolitano.

W przypadku obu klubów w grę ma wchodzić roczne wypożyczenie Santiago Ariasa z opcją wykupu.

Kolumbijczyk trafił do Atlético Madryt z PSV w lipcu 2018 za 11 milionów euro. Od tego czasu wystąpił w tylko 51 meczach hiszpańskiej drużyny i zdobył w nich jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy