Atlético Madryt wraca do pierwotnych planów w sprawie prawego obrońcy

Atlético Madryt wraca do pierwotnych planów w sprawie prawego obrońcy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà | AS

Po nieudanej próbie zakontraktowania Nélsona Semedo z Barcelony, Atlético Madryt skupia się ponownie na pozyskaniu kogoś z dwójki Thomas Meunier-Elseid Hysaj.

Numerem jeden na liście życzeń „Los Rojiblancos” w ostatnim czasie był piłkarz Barcelony, lecz negocjacje pomiędzy oboma klubami utknęły w martwym punkcie. Nie tracąc czasu, madrytczycy mieli ponowić starania o angaż innych defensorów znajdujących się na ich liście życzeń.

Pierwszym z celów jest Elseid Hysaj, którego od przeprowadzki do stolicy Hiszpanii nie tak dawno dzieliło bardzo wiele. Przede wszystkim Napoli żądało 25 milionów euro, na zapłacenie których nie chciały się zgodzić władze Atlético. W tej chwili jednak „Błękitni” mają prosić o 15 milionów euro plus bonus, co wydaje się niewygórowaną kwotą za 47-krotnego reprezentanta Albanii. Kluczowe spotkania pomiędzy przedstawicielami obu ekip zaplanowano na przyszły tydzień. Takie informacje przekazał „AS”.

Z kolei Alfredo Pedullà donosi, że Hiszpanie nie odpuszczają także w temacie pozyskania Thomasa Meuniera i w najbliższym czasie mają złożyć za Belga nową ofertę.

W kontekście angażu prawego defensora, warto dodać, że z wicemistrzem Hiszpanii nie tak dawno pożegnał się Juanfran i tym samym Diego Simeone pozostaje jedynie z Santiago Ariasem, bowiem Šime Vrsaljko wciąż zmaga się z kontuzją. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy