Balotelli odpowiada: Właśnie dlatego nie wróciłem do Włoch

Balotelli odpowiada: Właśnie dlatego nie wróciłem do Włoch
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Instagram

Mario Balotelli odpowiedział krytykom na zarzuty.

Kariera Mario Balotellego zdawała się wracać na właściwe tory odkąd występował on w Nicei, lecz tego lata wokół napastnika ponownie zrodziło się sporo zamieszania. Piłkarz chciał zmienić zespół, ale mimo zainteresowania z wielu klubów z różnych stron świata ostatecznie pozostał na Allianz Riviera. Przez problemy transferowe zawodnik opuścił jednak część okresu przygotowawczego i nie najlepiej rozpoczął sezon.

Problemy w klubie nie doprowadziły do utraty zaufania wobec gracza u Roberto Manciniego. Selekcjoner konsekwentnie postawił na „Balo” w meczu z Polską, ale ten był bez formy, co nie umknęło uwadze kibiców. Telewizja „Sky Sport” opublikowała na swoim Instagramie grafikę z „Super Mario” w roli głównej, ale w sekcji komentarzy rozgorzała dyskusja na temat snajpera. Zawodnik nie pozostał dłużny krytykom.

„To miłe, poczytać sobie komentarze ludzi i zobaczyć jak wiele osób we Włoszech cię nienawidzi” - napisał Balotelli.

„Kiedy sprawy będą układać się dobrze, mam nadzieję, że nadal będziecie wypisywać takie rzeczy i nie będziecie mnie wspierać. Trzeba być konsekwentnym. P.S.: Był pewien prawdziwy i konkretny powód, ze względu na który nie wróciłem do Serie A, mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne” - dodał.

Media kilkukrotnie łączyły Balotelliego z powrotem na Półwysep Apeniński, a jego usługami interesowała się między innymi Parma.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy