Barcelona zaskoczyła. OFICJALNIE: Trincão od lipca w LaLidze

Barcelona zaskoczyła. OFICJALNIE: Trincão od lipca w LaLidze
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Barcelona

Trincão pierwszego lipca zasili szeregi Barcelony, przenosząc się ze Sportingu Braga.

Ledwie wczoraj gruchnęła wiadomość o potencjalnej przeprowadzce utalentowanego Portugalczyka na Camp Nou, a już dzisiaj mamy potwierdzenie. „Duma Katalonii” zapewniła sobie usługi 20-latka podczas rozmów odnośnie sprzedaży Abela Ruiza.

Trincão do Barcelony dołączy pierwszego lipca, stając się tym samym jej premierowym wzmocnieniem na przyszły sezon. Z tego tytułu przedstawiciel Liga NOS zainkasuje 31 milionów euro.

Dla nominalnego prawoskrzydłowego, który reprezentuje Portugalię na poziomie U-21, przygotowano z kolei umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku. Ma się w niej znaleźć klauzula wykupu o wartości 500 milionów euro.

W oficjalnym komunikacie „Blaugrana” podkreśliła nie tylko umiejętności kreowania sytuacji bramkowych przez piłkarza mierzącego 184 centymetry wzrostu, ale i jego wszechstronność. Może on być bowiem ustawiany zarówno na lewym skrzydle, jak i tuż za najbardziej wysuniętym zawodnikiem na boisku.

20-latek w trwających rozgrywkach brał udział w zdobyciu dziewięciu bramek przez swoją drużynę (trzy gole i sześć asyst), a wszystko to w 22 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy