Bartłomiej Wdowik w Dinamie Zagrzeb? Łukasz Gikiewicz nie ma wątpliwości
2023-12-30 13:15:48; Aktualizacja: 2 lata temu
Bartłomiej Wdowik po znakomitej rundzie był łączony z przenosinami do Dinama Zagrzeb. Na jego temat wypowiedział się na Twitterze Łukasz Gikiewicz.
Bartłomiej Wdowik podobnie, jak rok temu o tej porze nie jest pewny przyszłości w Jagiellonii Białystok. Okoliczności zmieniły się jednak diametralnie, bo o ile rok temu mógł stać się wolnym zawodnikiem, o tyle teraz myślą o nim mocne europejskie kluby.
Nie ma złudzeń, że miniona runda była najlepszą w karierze lewego defensora.
To przełożyło się na debiut w reprezentacji Polski, a także zainteresowanie nim ze strony takich marek, jak Galatasaray czy Dinamo Zagrzeb.Popularne
Sprawa Turków nie jest niczym nowym, natomiast chorwackie media dopiero ostatnio zaczęły kojarzyć Wdowika z przenosinami do stołecznej drużyny.
Na ten temat na Twitterze wypowiedział się Kuba Seweryn.
„Kolejna informacja ws. Bartka Wdowika? Na poziomie klubów nie ma żadnych rozmów.
Tu trzeba być spokojnym - jak klub pokroju Galatasaray czy Dinama Zagrzeb będzie szukał lewego obrońcy, to nazwisko Wdowika będzie się pojawiać przez jego chore ofensywne liczby w tej rundzie” - stwierdził.
Szans na ten transfer nie widzi również Łukasz Gikiewicz.
„Dinamo Zagrzeb bardziej stawia na swoich młodych. Jak dla mnie 0% szans na transfer” - dodał.
True. Jak dla mnie 0% na tranfer 🇭🇷
— Lukasz Gikiewicz (@gikiewiczlukasz) December 29, 2023
23-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 22 spotkania, a na jego dorobek składają się dziewięć goli oraz trzy asysty.

![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)









![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/170x113/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/170x113/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)




![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/90x60/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/90x60/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)





