Barzagli blisko nowej umowy z Juventusem

Barzagli blisko nowej umowy z Juventusem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Soccernews.com

Defensor reprezentacji Włoch – Andrea Barzagli gotów jest związać się nową, lukratywną umową z Juventusem Turyn. Słowa te znalazły potwierdzenie w ustach agenta piłkarza.

32-letni zawodnik wciąż ma 12 miesięcy do zakończenia obecnej umowy, lecz jego świetna dyspozycja ma zostać wynagrodzona o wiele wcześniej.

Agent piłkarza potwierdza, że obie strony są już bardzo blisko porozumienia w tej sprawie.

- Barzagli jest bardzo bliski przedłużenia umowy ze swoim klubem. Mamy kontakt z włodarzami klubu i wszystko wskazuje na to, że nie napotkamy po drodze żadnych problemów. Mój klient złoży podpis pod nową umową na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy – mówił na łamach Gazzetta dello Sport, Claudio Orlandini.

Barzagli to jeden z tych zawodników, których potencjał rozwijał się bardzo wolno. Wczesne etapy swojej profesjonalnej kariery spędził w klubach z niższych lig takich jak Rondinella Calcio, Pistoiese czy Ascoli.

W 2004 roku trafił on z Chievo Verony do Palermo, gdzie stał się jednym z najlepszych defensorów ligi. Do Juventusu trafił w 2011 roku z Wolfsburga – do tego czasu wystąpił w 103 spotkaniach „Starej Damy”.

Więcej na temat: Juventus FC Andrea Barzagli Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy