Bayer Leverkusen obstaje przy swoim. Havertz odejdzie po spełnieniu konkretnych warunków!

Bayer Leverkusen obstaje przy swoim. Havertz odejdzie po spełnieniu konkretnych warunków!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Przedstawiciele Bayeru Leverkusen pozostają nieugięci w sprawie najbliższej przyszłości Kaia Havertza.

Ofensywny pomocnik zakomunikował już władzom niemieckiego klubu, że chciałby tego lata zmienić otoczenie na rzecz kontynuowania swojej kariery w Chelsea.

Ekipa z BayAreny przyjęła ze zrozumieniem stanowisko 21-letniego zawodnika i w ostatnim czasie miała rozpocząć konkretne rozmowy z wysłannikami „The Blues” na temat ustalenia warunków definitywnego transferu utalentowanego piłkarza.

Drużyna ze Stamford Bridge nie będzie miała jednak łatwego zadania, ponieważ zespół z Leverkusen nie zamierza iść na żadne ustępstwa w stosunku do swojej wcześniejszej wyceny umiejętności prezentowanych przez Kaia Havertza, która nastąpiła przed wybuchem pandemii koronawirusa.

- On zagra z Interem Mediolan w Lidze Europy. Wiemy o zainteresowaniu jego osobą ze strony dwóch klubów, szczególnie Chelsea. Jeśli jednak ktoś chce pozyskać Kaia, to nastąpi to tylko na naszych warunkach. Dla takiego zawodnika nie możemy sobie pozwolić na obniżenie wyceny ze względu na COVID-19. W innym wypadku nie odejdzie i zostanie z nami na kolejny rok - powiedział Rudi Völler, dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen, na łamach „La Gazzetta dello Sport”.

Przedstawiciele ekipy z BayAreny spodziewają się zarobienia przynajmniej 100 milionów euro na sprzedaży swojego wychowanka. Z kolei „The Blues” wykazywali do tej pory gotowość do zaoferowania za niego łącznie 80 milionów euro.

Reprezentant Niemiec jest związany z obecnym pracodawcą do połowy 2022 roku i w trwających rozgrywkach wystąpił w 44 meczach, w których zdobył 15 bramek oraz zanotował 9 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy