Bayern Monachium: Ciekawy wywiad Müllera po meczu Bundesligi z Borussią Dortmund. „Nagle 'meep meep meep'” [WIDEO]

Bayern Monachium: Ciekawy wywiad Müllera po meczu Bundesligi z Borussią Dortmund.  „Nagle 'meep meep meep'” [WIDEO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Viaplay | Twitter

Thomas Müller udzielił bardzo interesującego wywiadu po spotkaniu Bundesligi między Borussią Dortmund a Bayernem Monachium.

Bayern pokonał Borussię 1-0 po pięknej bramce Joshuy Kimmicha. Radości z wygranej nie krył Thomas Müller w rozmowie pomeczowej. Tym bardziej, że goście wypracowali już siedmiopunktową przewagę nad drugą BVB.

- Kiedy Joshua zrobił tę podcinkę, trwało to naprawdę długo... Ale od początku miałem to uczucie. Roman Bürki jest świetnym bramkarzem, ale czasem znajduje się jeden-dwa kroki przed bramką. Może nie ma najdłuższych rąk. Tymi jednym-dwoma krokami chce mieć lepszy kąt przy bronieniu. I Joshua to dostrzegł. To była piękna bramka. Potem zmarnowano wiele sytuacji. Ale było wiele pracy, pasji.

- Dużo pracowaliśmy od soboty. To mogła być najważniejsza potyczka, decydująca. I wygraliśmy ją. Tak... to wspaniałe uczucie. Wygląda to lepiej niż wcześniej.

- Alphonso ma w sobie dużo mocy, ekstremalnej mocy. Czasami nie jest najlepiej ustawiony na boisku. Przeciwnik wtedy myśli: 'o, mam czas'. I nagle 'meep meep meep'. Struś Pędziwiatr, bo tak go nazywam, przebiega obok i przejmuje piłkę.

- Myślę, że jako zespół nie zaliczyliśmy wielkiego występu. Może niekoniecznie najlepiej z piłką przy nodze. Ale z sercem! To najważniejsze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy