Bayern Monachium: Dwóch sceptycznie nastawionych do szczepień piłkarzy przyjęło preparat. Następni czekają w kolejce

Bayern Monachium: Dwóch sceptycznie nastawionych do szczepień piłkarzy przyjęło preparat. Następni czekają w kolejce fot. fabio1s / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Kicker | BR24 | Bild

Wysłanie pięciu graczy Bayernu Monachium na izolację i odebranie im pensji sprawiło, że czterech z nich zmieniło swoje nastawienie do szczepień. Serge Gnabry oraz Jamal Musiala procedurę mają już za sobą - informują „Kicker” i BR24.

Kontakt z osobą zakażoną doprowadził do tego, że aż pięciu zawodników nie mogło wziąć udziału w meczu z Dynamem Kijów. Byli to Serge Gnabry, Jamal Musiala, Eric Maxim Choupo-Moting, Michaël Cuisance i Joshua Kimmich.

„Gwiazda Południa” zareagowała na całą sprawę w sposób stanowczy, odbierając całej piątce wynagrodzenie za czas spędzony w izolacji.

Początkowo część piłkarzy rozważało pozwanie klubu, ale po rozmowach z lekarzami oraz kolegami z drużyny doszli oni do wniosku, że szczepienie to nic strasznego.

Tymczasem „Kicker” podaje, że Serge Gnabry i Jamal Musiala przyjęli już swoje dawki preparat. Te informacje potwierdza BR24.

Według „Bilda” pójście śladami wspomnianych Niemców rozważają Michaël Cuisance, a także tak krytykowany w ostatnich tygodniach Joshua Kimmich. Nieprzekonany do szczepień jest już zatem tylko jeden gracz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy